ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Seans24.com.pl

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Zabicie świętego jelenia / The Killing of a Sacred Deer (2017)

*ENG*
Steven zostaje zmuszony do podjęcia niewyobrażalnego poświęcenia, gdy przyjęty przez niego pod własny dach chłopiec radykalnie zmienia swoje zachowanie.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Oryginał | Jakość: Wysoka

Urodziłam się pierwszego września (2017)

Często mówi się, że czyjeś życie jest gotowym scenariuszem filmowym. W przypadku Pani Anity Dolly Panek to stwierdzenie jest w pełni uzasadnione i faktycznie jest idealnym materiałem na film dokumentalny. Jej życie wpisuje się także w dramatyczną historię XX wieku i w Polski los w czasach totalitaryzmów i wojen. – Urodziłam się 1 września – tak zaczęła opowiadać historię swojego życia nasza główna bohaterka – i to właśnie ta data zdecydowała o moim losie. W sierpniu 1939 roku wraz z rodzicami wyjechała na wakacje do Francji. Mieli wracać do Polski 1 września 1939 roku! Oczywiście nie wrócili. Zaczęła się ich wojenna tułaczka. Najpierw Paryż, potem Vichy, gdzie po czerwcu 1940 roku zaczynają ścigać ich Niemcy. Następnie uciekają pociągiem przez Pireneje do Hiszpanii. Tutaj kończą się im pieniądze. Pożyczają 250 dolarów na trzy bilety od kuzynki matki Heleny Rubinstein. Dzięki temu mogli się znaleźć na ostatnim statku, który wypłynął z wojennej Europy do Brazylii. Wysiadają ze statku na nabrzeżu w Rio de Janeiro bez pieniędzy, znajomości języka w połowie 1940 roku. Zaczynają swoje życie od nowa po raz kolejny. Anita Haubenstock (nazwisko panieńskie głównej bohaterki) nie wiedziała, że zostanie w Brazylii 76 lat. Na tym jednak nie kończy się ta historia Rodzina Haubenstocków stara się zaaklimatyzować w nowej rzeczywistości. Pani Anita zdaje na studia w specjalności chemia przemysłowa tak doradził jej ojciec po doświadczeniach wojennych chciał, aby córka miała zawód, który w każdym kraju da jej pewny zarobek. Chemia okazała się tym zajęciem, który przyniósł głównej bohaterce tej historii sławę i spełnienie o jakim zapewne nawet nie myślała. W 1959 roku dostaje stypendium Instytutu Pasteuera w Paryżu, wraca do Brazylii jako naukowiec o międzynarodowych aspiracjach. Zakłada instytut, w którym w najlepszym jego czasach zatrudnia ponad trzydziestu pracowników. Publikuje w najbardziej prestiżowych pismach naukowych na świecie. W sumie ma na swoim koncie ponad 170 tekstów poświęconych biochemii. W 1988 roku wykazała w sposób jednoznaczny, że endogenna trehaloza (rodzaj cukru) chroni komórki przed uszkodzeniem spowodowanym zamarznięciem. Jej odkrycia są stosowane w medycynie na całym świecie. W roku 2006 jej wnuk postanowił, że chciałby studiować w Polsce a na dodatek w mieście skąd pochodzi jego babcia w Krakowie. Nie znał jednak języka polskiego. Pani Anita postanowiła mu pomóc w aklimatyzacji w nieznanym kraju. I tak po 77 latach Anita Dolly Panek wróciła do miejsca swojego urodzenia. Wynajęła mieszkanie w Krakowie, niedaleko swojej rodzinnej kamienicy, z której 77 lat wcześniej wyjechała na wakacje z rodzicami.
Kategoria: Filmy » Dokumentalne | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Błękitna planeta II: Wielki Błękit / The Blue Planet II: Big Blue (2017)

Weź głęboki oddech ... David Attenborough przedstawia nową, serię nadzwyczajnego życia pod tafla wody.
Kategoria: Filmy » Dokumentalne | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Once Upon a Time at Christmas (2017)

*ENG*
Spotkaj się z Mikołajem i panią Claus: on jest jednookim diabłem, ona krzywą blondynką. Ta para seryjnych morderców terroryzuje ludzi w nowojorskim miasteczku serią przerażających zabójstw. Choć ofiary wyglądają na przypadkowe to licealistka Jennifer i sprytny policjant Sam zaczynają odkrywać jakiś klucz który kojarzy się z zabójstwami. Czy potrafią powstrzymać morderców zanim nadejdą Święta Bożego Narodzenia ?
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Oryginał | Jakość: Wysoka

Pierwszy śnieg / The Snowman (2017)

*ENG*
Detektyw Harry Hole bada sprawę zaginięcia kobiety, której szalika użyto do przystrojenia ulepionego przed jej domem bałwana.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Oryginał | Jakość: Wysoka

Krwawe lata Nowego Jorku: Gwałciciel z Williamsbridge / Street Justice: The Bronx (2017)

Detektyw nowojorskiej policji, Ralph Friedman, przedstawia fascynujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, którymi się zajmował.
Kategoria: Filmy » Dokumentalne | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Pomiędzy nami góry / The Mountain Between Us (2017)

Para obcych sobie ludzi przeżywa katastrofę samolotu w górach. Są zdani sami na siebie i mimo poważnych obrażeń muszą walczyć o przeżycie.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Zanim znikniemy / Before We Vanish / Sanpo suru shinryakusha (2017)

Trzej przybysze z obcej planety trafiają na Ziemię z misją przygotowania gruntu pod masową inwazję. Po przejęciu ludzkich ciał kosmici odbierają przypadkowo napotkanym osobom rozmaite koncepcje, stanowiące fundamenty funkcjonowania społeczeństwa, takie jak: umiejętność rozróżnienia dobra i zła, koncepcje rodziny, własności czy wolności. Metodyczny rekonesans ludzkości wyrządza ogromne spustoszenie psychologiczne i duchowe w świadomości ofiar.
Kategoria: Dramat, Science-Fiction | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Barry Seal: Król przemytu / American Made (2017)

Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, który swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Bad Day for the Cut (2017)

"Bad Day for the Cut" opowiada o rolniku imieniem Donal, który spokojnie żyje na wsi, wraz ze swoją matką. Gdy kobieta zostanie zamordowana, Donal będzie szukał zemsty.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

The Toymaker (2017)

W Niemczech, w 1941 r., Naziści ścigają Zębacza, który nabył mistyczną księgę, która ożywia przedmioty nieożywione.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Crown Heights (2017)

Colin Warner zostaje niesłusznie skazany za morderstwo. Carl King próbuje udowodnić niewinność przyjaciela.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Zwolniona warunkowo / Early Release (2017)

Taylor Reynolds (Kelli Williams), to typowa prowincjonalna kobieta, która dokonała kilku błędnych decyzji i została skazana na trzy lata więzienia za prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz posiadanie narkotyków. Po wyjściu z aresztu stara się odzyskać zaufanie córki, Bianki oraz męża, Jeffa. Kiedy wszystko zaczyna się układać, w życiu Taylor pojawia się jej koleżanka z celi, Meghan Flanagan (Sarain Boylan), która chce, żeby ta wyznała, jak udało jej się uzyskać zwolnienie warunkowe. Kobieta ma przebiegły plan, ale Taylor zrobi wszystko, by chronić swoją rodzinę, nawet jeśli oznacza to powrót do świata, z którego ostatecznie uciekła.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Ostra noc / Rough Night (2017)

Striptizer umiera w letniskowym domku w Miami podczas wieczoru panieńskiego.
Kategoria: Filmy » Komedie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka
Powrót Następna