ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


seans24.com.pl

Chcesz oglšdać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczonš możliwoœciš oglšdania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Roman J. Israel, Esq. (2017)

Ekscentryczny i idealistyczny prawnik z Los Angeles po śmierci swojego mistrza dostaje propozycję pracy dla prestiżowej i bezwzględnej kancelarii prawniczej. Jeszcze nie wie, że zajmie się sprawą, która całkowicie odmieni jego życie.
Kategoria: Filmy » Dramat | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Outsider (2018)

Akcja filmu odbywa się w Japonii po II wojnie światowej. Pojęty do niewoli amerykański mundurowy (Leto) jest wypuszczony dzięki pomocy swojego współwięźnia - członka Yakuzy. Po wyjściu na wolność Amerykanin stara się zyskać respekt grupy i rozliczyć swój dług, przemieszczając się po niebezpiecznym przestępczym światku.
Kategoria: Akcja, Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

The Lodgers. Przeklęci (2017)

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują straszną posesję Loftus Hall. Według regionalnej opowieści jest to domek diabelski, nawiedzony przez byłych domowników - The Lodgers. Rodzeństwo musi wypełniać ustalonych norm, aby uniknąć okrutnej kary oraz przeżyć. Mimo upomnień Simon, zakochany w Rachel chłopak, pożąda odkryć prawdę o klątwie ciążącej na rodzinie. Gdy przemierza próg domku, inicjuje lawinę śmiertelnych wydarzeń.
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka

Suburbicon (2017)

Suburbicon toż doskonałe amerykańskie miasto, rzeczywista reklama godnego życia oraz luksusu mianowicie American Dream w prawdziwej formie. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów obraca w zgliszcza atak z bronią w ręku, w którym umiera seniorka rodu, kochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge. Zatopiony w tęsknocie młody decyduje pomścić swą ukochaną matkę. W szukaniu winowajców rozpoczyna dochodzenie na własną rękę, w trakcie którego odnajdzie straszne familijne sekrety, układy, machinacje oraz animozje, które nie były bez związku ze śmiercią jego matki.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Wizyta (2015)

Ciemny, pełen interesujących wydarzeń film opowiada historię wizyty dwojga chłopców, którzy żyją kilka dni u dziadziów. Dziadziów, których nigdy wcześniej nie widzieli. Niejasne, nadzwyczajne, podejrzane zachowanie babki także dziadka jest wynikiem koszmarnej zagadki...
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Tom of Finland (2017)

Filmowa autobiografia jednej z najważniejszych postaci kultury gejowskiej XX wieku. Fiński ilustrator, Touko Laaksonen, powraca z frontu II Wojny Światowej do rodzimych Helsinek. W tym okresie Finlandia, jak również dużo innych europejskich krajów, ogarnięta jest falą homofobii oraz represji wobec gejów. Nie umiejąc dochodzić osobistych zainteresowań, Touko wyszukuje wolności w pracy. Tak powstają pierwsze homoerotyczne obrazy przedstawiające silnych panów w skórach i ciasnych spodniach. Pomimo silnych prób, nie udaje się wydać jego prac w żadnym magazynie. Dopiero wyjazd do USA otwiera Touko drogę do ogromnej publiczności. Tak tworzy się „Tom of Finland”, symbol pokolenia gejowskiej rewolucji.
Kategoria: Dramat, Biografie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Twój Vincent (2017)

27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? "Twój Vincent" to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.
Kategoria: Animowane, Dramat, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Nic prostszego (2017)

Akwizytor w średnim wieku przemierza niemal puste ulice, starając się sprzedawać nielicznym przechodniom magiczne mydełko. Szybko okazuje się, że wąchanie tego produktu może być bardzo ryzykowane.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Zawiść to nie sposób! (2016)

Marie (Stefanie Stappenbeck) zostaje wezwana na czterdzieste urodziny znajomej z klasy. Parę własnych dzieci daje pod uwagą taty dodatkowo wspólnie z facetem wybiera się do Bawarii, gdzie spędziła dzieciństwo. Okazuje się, iż jej znajomej Heike (Christina Hecke) udało się osiągnąć wszelkie pragnienia oraz że wiedzie uszczęśliwione, możne oraz dobre życie. Marie doświadcza to i rozpoczyna się ciekawić, czy jej dawne życiowe decyzje były zgodne. Na dodatek spotyka miejscową pierwszą sympatię. Weekend spędzony w Bawarii okazuje się nieprzyjemną próbą dla jej małżeństwa.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Breakable You (2018)

Eleanor Weller (Holly Hunter) jest terapeutką, który nie radzi sobie umiejętnie ze przemianami w własnym życiu osobistym. Jej były partner Adam (Tony Shalhoub), niegdyś obiecujący powieściopisarz, którego kariera od wielu lat nadal się pomniejsza. Kiedy otrzymuje rękopis skomponowany poprzez zmarłego przyjaciela, korzysta z możliwości, żeby poprawić osobiste życie.
Kategoria: Komedie, Komedia | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Niebezpieczni intruzi (2017)

Członkowie familii zostają uwięzieni we rodzinnym domu przez obcych, którzy zmuszają ich do rozgrywki, w jakiej stawką są ich życia. Tajemnicze zasady stają się proste w miarę upływu nocy.
Kategoria: Filmy » Thriller | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Zabić Salazara (2016)

Renomowani wywiadowcy DEA ochraniający barona narkotykowego, oczekując na wsparcie w hotelu, trafiają w zasadzkę zrealizowaną przez starych kontrahentów swego podopiecznego.
Kategoria: Filmy » Akcja | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Piła: Dziedzictwo (2017)

Miasto obezwładnia przerażenie, gdy policja pokazuje kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym zabójcy, jednak detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, jaki wiązał wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, kiedy na jaw wyjdzie jeden makabryczny element, jaki rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tymże, iż Kramer nie żyje...
Kategoria: Filmy » Horror | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Anihilacja (2018)

Lena (Natalie Portman), biolożka i była żołnierka, próbuje rozplątać zagadkę zaginięcia swojego mężczyzny w Strefie X — nieprzyjemnym i mistycznym miejscu roztaczającym się wzdłużnie amerykańskiego wybrzeża — więc przystępuje do grupy śmiałków, którzy chcą spojrzeć do jej wnętrza. Na miejscu uczestnicy podróży odnajdują niewidziane w naturalnym świecie malownicze obszary oraz stworzenia, które zagrażają ich życiu także mogą wpłynąć na ich umysł.
Kategoria: Akcja, Thriller, Science-Fiction | Wersja: Napisy | Jakość: Wysoka
Powrót Następna