ZALOGUJ SIĘ PRZEZ ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Seans24.com.pl

Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Opera - Space Opera - Nowak (2017)

Będą tacy, którym tytuł skojarzy się z arcydziełem Stanleya Kubricka. Będą i tacy, którym przywiedzie na myśl operę mydlaną, tyle że rozgrywającą się w przestrzeni kosmicznej. I jedni, i drudzy się nie pomylą. Aleksander Nowak we współpracy z librecistą Georgim Gospodinowem ? bułgarskim pisarzem średniego pokolenia, którego zwą czasem ?ironistą rozpaczy? ? opowiedzą o pierwszej załogowej wyprawie na Marsa. Głosami małżeńskiej pary astronautów w średnim wieku, podróżującej na gapę muchy, kierownika lotu ? mężczyzny o niezbyt czystych intencjach ? oraz chóru reprezentującego już to muszki owocowe, już to resztę ludzkości. Przyjdzie pora na refleksję, czy byliśmy gotowi na ten Kosmos i czy przypadkiem trochę się nie pośpieszyliśmy.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: PL | Jakość: Wysoka

Siostry (2017)

Film opowiada historię Katarzyny, która po wyjściu z więzienia zatrzymuje się u swojej siostry Marty. Dziewczyna przysięga, że więcej nie wróci do więzienia, a jej siostra ma za zadanie pomóc tego dotrzymać. Wkrótce okazuje się, że powrót do życia normalnego będzie trudniejszy niż by się wydawał. d
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Pruska kultura (1908)

*Krótkometrażowy* *Niemy*

Najstarszy zachowany film polski, poruszający problematykę walki z polskością i germanizacji w zaborze niemieckim. Szczególny nacisk kładzie na protesty uczniów szkoły we Wrześni przeciw nauczaniu religii w języku niemieckim oraz konsekwencje, jakie dotknęły rodziców tych dzieci. Film pokazano we Francji pod tytułem "Cierpienia Polski".
Kategoria: Filmy, Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Kolacyjna TV - Kabaret Łowcy.B (2016)

Program rozrywkowy będący parodią telewizji śniadaniowej. W świątecznym wydaniu między innymi porady prawne, informacja, jak nie popełnić gaf w towarzystwie oraz kącik majsterkowicza.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Zjednoczone stany miłości / United States of Love (2015)

Rok po upadku PRL-u. Cztery pozornie szczęśliwe kobiety próbują odmienić swoje życie.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Teatroteka - Biały Dmuchawiec (2015)

Sztuka zaczyna się jak dramat paradokumentalny, by w finale zmienić się w czysty surrealizm. Mateusz i Karolina, dwoje studentów szkoły filmowej prowadzi prywatne śledztwo w sprawie morderstwa w góralskiej wsi o nazwie Biały Dmuchawiec. W wyniku ich działań ma powstać film dokumentalny. Próba rozwikłania tajemniczego zabójstwa wiejskiego podrywacza dokonanego przed laty rzekomo przez młodą dziewczynę, staje się pretekstem do żartobliwej, opartej na parodystycznych stylizacjach językowych grze z konwencjami literackimi. Z czasem śledztwo pochłania dwójkę bohaterów do tego stopnia, że sami utożsamiają się z katem i ofiarą. Prawda obiektywna zdaje się nie do odkrycia, a zawikłana historia wciąga filmowców do tego stopnia, że w finale dochodzi do surrealistycznej zamiany tożsamości.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Hel (2015)

Na Hel przybywa Jack, amerykański scenarzysta. Kiedy dojdzie do brutalnego morderstwa, stanie się jednym z podejrzanych.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Teatroteka - Wasza Wysokość (2015)

Podczas wyprawy na Kanczendzongę ginie młody chłopak. Towarzysząca mu Wanda tłumaczy na konferencji prasowej, jak do tego doszło. Jeden z uczestników pogrzebu, reżyser ? dokumentalista, proponuje Wandzie powrót na Kanczendzongę ? po ciało zaginionego alpinisty. Do wyprawy, z której ma powstać film, dołącza dziewczyna chłopaka, Anna oraz jej ojciec Jerzy, przyjaciel Wandy. Cała czwórka musi skonfrontować się nie tylko z surową naturą, ale i z własną, niełatwą, przeszłością. Sztuka inspirowana m.in. biografią Wandy Rutkiewicz znalazła się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2014 roku.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

#WSZYSTKOGRA (2016)

Trzy kobiety próbują ocalić rodzinny dom i zdobyć to, czego pragną.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Wszyscy na jednego czyli Roast Michała Szpaka (2016)

TVN i Stand-up Polska kolejny raz mają przyjemność zaprosić państwa na jedyną w swoim rodzaju imprezę ? Wszyscy na jednego.

Bohaterem naszego kolejnego spotkania będzie Michał Szpak, enfant terrible polskiej muzyki dla trzynastolatek z małych miejscowości. Znany z tego, że przegrał z Gienkiem Loską w pierwszej edycji X-Factor oraz zajął 8 miejsce na tegorocznej Eurowizji.

Tym razem na wywlekanie i wyśmiewanie wszelkich wad Michała zdecydowali się: Kuba Wojewódzki, Beata Tadla, Hubert Urbański, Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Zalewski, Karol Kopiec, Sebastian Rejent i Michał Figurski.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Na całość (1986)

Po czterech latach pobytu w więzieniu za napad rabunkowy dwudziestotrzyletni Janusz wraca do domu. Liczy na pomoc dobrze sytuowanej rodziny. Odtrącony przez ojca, zdradzony przez dawną sympatię, odnawia więzienne znajomości. Ze współtowarzyszem z celi, Markiem, który pochodzi ze środowiska przestępczego, planują nowe życie na Zachodzie. Najpierw kradną samochód, który wkrótce niszczą. Następnie rabują w sklepie myśliwskim broń, przebierają się w ubrania myśliwskie. W dalszą drogę jadą skradzionym żukiem; Janusz zabija przypadkowo spotkanego milicjanta, zabitemu zabiera broń. Milicja organizuje obławę. Marek i Janusz uciekają, rozbijają żuka. Ranny Marek zostaje opatrzony w ośrodku zdrowia, następnie docierają do miasta szwedzkim samochodem z darami. Tutaj kradną następny wóz. Jadą lasami. Ludzi zauważonych na grzybobraniu wykorzystują jako zakładników. Znów ginie milicjant. Pieszo, tropieni przez psy, przedzierają się nad morze. Ugoszczeni przez rybaka, zabierają mu motorówkę i pośpiesznie odpływają. Nad morzem krąży już helikopter.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Znam kogoś, kto cię szuka / Crache coeur (2015)

Francuska prowincja, schyłek jesieni. Rose (Liv Henneguier), nastoletnia córka polskiego imigranta, dorasta bez matki, za to w gąszczu emocji. Właśnie żegna się z niewinnością dzieciństwa i przechodzi w bezwzględną sferę dorosłości, gdzie ciało staje się kolejnym towarem na rówieśniczym rynku, gdzie trwa wyścig na przekraczanie nienaruszalnych dotąd granic i nieosiągalnych doznań. Nieoczekiwanie Rose dostanie zaproszenie do przeżycia emocjonalnego wstrząsu, kiedy stanie między dorosłym Józefem (Andrzej Chyra), a jego porzuconym niegdyś synem - nastoletnim Romanem (Yoann Zimmer). Tajemnica, która zostaje jej powierzona w połączeniu z emocjonalnym rollercoasterem, który zaczyna się, kiedy Roman zatapia w niej spojrzenie popchnie ją ku podroży - do Polski i w dorosłość.
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka

Circus Maximus (2015)

*Krótkometrażowy*
"To historia, którą trzeba poznać zanim będzie się dorosłym". Film przedstawia losy upadającego cyrku. Racjonalne próby ratowania go przez Dyrektora stopniowo przekraczają granice rozsądku. Poznajemy świat cyrkowców, a przede wszystkim historię nastoletniej Marianny - podrzuconej tam jako dziecko. Czy uda się uratować cyrk? Czy kalectwo Marianny pozwoli jej w końcu wystąpić w "Wielkim Cyrku Świata"?
Kategoria: Filmy » Polskie | Wersja: Lektor | Jakość: Wysoka
Powrót Następna