ZAREJESTRUJ SIĘ
Przypomnij hasło


Seans24.com.pl

PROMOCJA WYKUP KONTO PREMIUM MINIMUM NA 2 MIESIACE DRUGIE 2 MIESIACE DOSTANIESZ W GRATISIE!!!
Chcesz oglądać filmy BEZ REKLAM I BEZ LIMITÓW CZASOWYCH? Zarejestruj się w serwisie, dokonaj ZAKUPU KONTA PREMIUM i ciesz się nieograniczoną możliwością oglądania tysięcy filmów i seriali online! Odtwarzacz bez limitu dostępny tylko dla użytkowników z kontem PREMIUM!

Sortuj Wszystkie

Dziewczyna we mgle (2017)

Ekranizacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. Porywaczem... lub zabójcą. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Koniec wściekłości (2017)

Trzeci film z serii "Wściekłość" rozpoczyna się pięć lat po wojnie między klanami jakuza Sanno i Hanabishi. Pokonani żołnierze Sanno zostają wchłonięci przez nową organizację. Klan Hanabishi chce stworzyć jedno, scentralizowane i sprawne przestępcze państwo. Jest tylko jeden problem – Otomo z klanu Sanno. Jako jeden z niewielu pozostał przy życiu. Pracujący obecnie dla Koreańczyków i wspierany przez dawnych kolegów wypowiada wojnę nowym porządkom. Chce załatwić sprawę raz na zawsze. Brutalna walka rozpoczyna się od nowa.
Kategoria: Akcja, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

American Animals (2018)

Czterech kumpli z liceum, którzy czują, że w ich życiu brakuje adrenaliny, postanawia wprowadzić szaleństwo w swoją codzienną rutynę i decydują się na odważny napad na bibliotekę, w której znajduje się bezcenny artefakt.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Siedem dni (2018)

Opowieść o jednej z najsłynniejszych i najodważniejszych akcji antyterrorystycznych w historii, będącej odpowiedzią na bezwzględny akt terroryzmu. W 1976 roku samolot pasażerski zostaje uprowadzony i zmuszony do lądowania na lotnisku Entebbe w Ugandzie. Przerażeni pasażerowie stają się kartą przetargową, a impas polityczny trwa. Kiedy staje się jasne, że rozwiązanie problemu na drodze dyplomatycznej jest mało prawdopodobne, do akcji przystępuje elitarna grupa komandosów. Muszą uratować zakładników, zanim minie termin ultimatum.
Kategoria: Thriller, Dramat, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara (2017)

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, który zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw na świecie. Wartość jego zarobków została oszacowana na 55 miliardów dolarów w przeliczeniu na współczesny kurs waluty. Pewnego dnia Pablo poznaje piękną Virginię Vallejo – ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji. To spotkanie odmienia serce nieobliczalnego przestępcy, który zakochuje się w nowo poznanej kobiecie. Wkrótce dziennikarka na własne oczy poznaje demoniczne oblicze mężczyzny - powiązania gangstera z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisy przemysłu kokainowego i potworności narkoterroryzmu. Coś jednak trzyma oboje przy sobie i nie pozwala im się rozstać.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Martwy punkt (2016)

Harrison planuje zrabować 25 milionów zielonych. Ma trochę miesięcy, zanim ktoś zorientuje się, że pieniądze przepadły. Pozornie pomysł jest świetnie przygotowany. Zamienia się wprawdzie w śmiertelną walkę, kiedy towarzysz przestępcy, Mark (Michael Eklund), zauważa, iż pilot ich samolotu został brutalnie zabity. Tak rozpoczyna się wyścig z czasem - zwycięży ów, kto przechytrzy przeciwnika. W nowych stosunkach lojalność zastępują przypuszczenia, tudzież mężczyźni zmieniają się we wrogów.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

The Second (2018)

Osobowość sławnego autora jest zagrożona, gdy jej najlepsza przyjaciółka i muza ujawnia mroczny sekret za pochodzeniem jej pierwszej powieści, podpalając podżegającą opowieść o seksie, kłamstwie i zdradzie.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Wirtuoz (2016)

Żółtodziób, wielki kompozytor – za kwestią zbiegu okoliczności – staje się częścią groźnej historii.
Kategoria: Komedie, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Juggernaut (2017)

Po długiej nieobecności banita powraca do rodzinnego miasta, myśląc, że śmierć jego matki nie była samobójstwem.
Kategoria: Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Prawdziwe zbrodnie (2016)

W południowo-zachodnim skraju Polski daleko od cywilizacji Odra ostro splata, tworząc zatokę. Jej brzegi zarośnięte są dzikimi trawami także uchronione obszernymi sosnami i dębami. Jedynymi gośćmi, którzy się tam zanurzają, są wędkarze – zatoczka roi się od okoni i szczupaków. Pewnego oziębłego, grudniowego dnia w 2000 roku trzech kompanów łowiło tam ryby. Jeden spośród nich zobaczył coś unoszącego się w wodzie przy brzegu. Początkowo myślał, iż to jakaś kłoda, lecz gdy przystąpił bliżej, stwierdził kołtuny…
Kategoria: Thriller, Dramat, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

Sherlock i upiorna panna młoda (2016)

Londyn, 1895 rok. Przy Baker Street pomieszkuje popularny detektyw Sherlock Holmes. Od lat rozplata wyjątkowo kłopotliwe przestępcze zgadywanki. W skomplikowanych dochodzeniach pomaga mu medyk John Watson, jakiemu imponuje zdumiewająca mądrość oraz niespotykana uwaga towarzysza. Owym razem atencję mistrza dedukcji zwraca interesująca historyjka Tomasa Ricolettiego, jakiego owładnęła zmarła kobita, Emelia. Żona w dniu swojego ślubu próbowała ustrzelić własnego narzeczonego, natomiast gdy nie jej się owo nie udało, popełniła niezwyczajne samobójstwo. Dziś chętny vendetty osobnik upiornej panny młodej w tajemniczych okolicznościach pojawia się na spowitych mgłą jezdniach miasta. Niedający się mylić pozorom Holmes i Watson podejmują się rozstrzygnięcia tajemnicy, w której kluczową rolę odrywają upiory przeszłości. Ten przypadek przywodzi bowiem detektywowi na myśl dziwną sprawę - śmierci jego największego rywala, wykładowcy Moriarty'ego, wybitnego matematyka oraz mistrza zła...
Kategoria: Filmy » Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Ittefaq (2017)

Dev (Akshaye Khanna), oficer policji, bada sprawę podwójnego morderstwa, która ma tylko dwoje świadków, którzy są również głównymi podejrzanymi. Podejrzani - Vikram (Sidharth Malhotra), uznany pisarz i Maya (Sonakshi Sinha), młoda gospodyni domowa, mają różne wersje dotyczące wydarzeń z tej fatalnej nocy. Obie historie wydają się prawdziwe, ale może być tylko jedna prawda. Dev jest rozdarty pomiędzy dwiema wersjami opowieści i nie spocznie, dopóki nie dowie się, co się stało tej nocy.
Kategoria: Filmy, Kryminał | Wersja: Napisy | Jakoœć: Wysoka

M jak morderca (2017)

Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (zdobywca Oscara Al Pacino) wraz z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę.
Kategoria: Thriller, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka

Zemsta to za mało (2016)

Weteran służb specjalnych John Bradley (Lou Ferrigno) wyrusza z Nowego Jorku do Anglii, aby odbudować relację z długo nie widzianą córką. Prześladowany brutalnymi wspomnieniami z przeszłości ma nadzieję, że uda mu się zacząć życie na nowo i odrobić stracony czas również z wnuczką. Podczas wizyty staje się świadkiem morderstwa i sam zabija dwóch uciekających napastników, wskutek czego nieświadomie ściąga gniew gangu na swoją rodzinę. Brutalność, z jaką zostają potraktowane jego córka i wnuczka, wyzwala w mężczyźnie najgłębsze pokłady wściekłości i brutalności, na które gotowi nie są nawet najgorsi bandyci.
Kategoria: Akcja, Kryminał | Wersja: Lektor | Jakoœć: Wysoka
Powrót Następna


<